ІМіП організовує круглий стіл “Діалог заради порозуміння: досвід та перспективи”!

25 березня ІМіП збирає експертів та представників ГО за круглим столом “Діалог заради порозуміння: досвід та перспективи”!

Під час зустрічі будуть підведені підсумки ініціативи з вирішення конфліктів у громадах, висвітлені історії успіху регіонів та обговорені перспективи діалогу заради миру. Однак найголовніше – ми говоритимемо про можливості інституціоналізації діалогу, тобто, утвердження діалогу як практики прийняття політичних рішень та вирішення конфліктів.

***

Нагадуємо, у вересні 2014 року стартувала ініціатива “Вирішення конфліктів та подолання поляризації в Україні”, яка мала за мету подолання поляризації та вирішення конфліктів у регіонах України. Із цього часу громадські активісти, які пройшли навчання з медіації, провели в регіонах близько 50 діалогів.

            Завдяки діалогам вдалось зменшити гостроту протистояння в громадах Одеси та Харкова, допомогти переселенцям порозумітись із місцевими жителями Пирятина, надихнути громаду Дніпропетровська на створення органу самоорганізації населення, а також налагодити атмосферу порозуміння у Чернігові, Сумах, Кременчуці, Херсоні, Миколаєві, Вінниці, Ковелі та Запоріжжі.

            Наступне завдання ініціативи – сприяти інституціоналізації діалогу, тобто, утвердити діалог як практику прийняття політичних рішень та вирішення конфліктів.

 

comments powered by Disqus