Відгуки

Відгуки учасників тренінгу для фасилітаторів з оцінки організаційного потенціалу за методикою PACT Inc.:

“Сподобалася чіткість проведеної відмінності між експертним підходом і фасилітованим, дуже цікава і ліберальна методика оцінки організаційного потенціалу; дуже сподобалося неформальне спілкування на тренінгу і фасилітації процесу нашими тренерами Романом і Альоною”.

***

“Цікаво і сподобалося, вдячний фасилітаторам і колегам; дуже хороша методика, мені дуже підходить як педагогу, так і тренеру. Запам’яталася широка емоційна лабільність, було не нудно і ми мали можливість і бути серйозними, і веселитися від душі, а наші тренери нам це спокійно дозволяли. Одне слово – повага до учасників та організацій”.

***

“Дуже поважаю тих людей, які вміють робити те, що не вмію робити я. В цьому контексті я розумію, що фасилітатором я навряд чи стану, але наші фасилітатори заслуговують на мою цілковиту повагу. Тренінг дуже корисний і цікавий. Корисно було навчитися ставити правильні запитання відповідно до задач”.

***

“Я не люблю брати участь в тренінгах. Особливо не люблю, коли тренери починають грати з учасниками в різні дитячі ігри і рада, що тут цього не було. Дякую за Ваше терпіння, мені сподобався індивідуальній підхід до організації і наша організація переконалася в думці, що ми хотіли б запросити вас в ролі фасилітаторів для нашої організації”.

***

“Я дуже рада, що є такий підхід, який допомагає організаіцї зрозуміти себе. Тут я вперше познайомилася з фасилітацією. Це кардинально відрізнається від всього того, що я робила до цього".