Проект "Зміцнення спроможності громад" у Донецькій області.

Для мешканців постраждалих від конфлікту громад у Донецькій області зіштовхуватись із низкою проблем – буденна справа. Розірвання соціальних відносин, високий рівень недовіри і невизначеності майбутнього, незліченні проблеми буденного виживання (безробіття, бідність, проблеми зі станом здоров’я, часті крадіжки, корупція, міни та періодичні обстріли) разом із відсутністю механізмів запобігання та врегулювання конфліктів змушують людей постійно почуватись у небезпеці.

Даний проект прагне створити систему моніторингу та реагування на ситуації небезпеки в 9 громадах, а також зміцнити їх потенціал завдяки належним чином організованому та якісно фасилітованому діалоговому процесу й системі мікрогрантування. Під час діалогів, активні представники громад зможуть отримати досвід безпосередньої участі в обговореннях та прийнятті рішень місцевого значення. Своєю чергою, мікрогрантова система надасть учасникам діалогів можливість розробити міні-проект, спрямований на вирішення проблем, які їх турбують.   

Очікуваний результат проекту: зміцнення особистої і громадської безпеки в громадах, які постраждали від конфлікту.

Локації

Діалогові сесії проходитимуть у трьох основних кластерах. Кожен із кластерів охоплює три населені пункти.  

Кластер 1: Новолуганське, Світлодарськ, Миронівський (Бахмутський район)

Кластер 2: Гнутове (Кальміуський район м. Маріуполь), Пищевик, Павлопіль (Волноваський район)

Кластер 3: Прохорівка, Трудівське (Волноваський район), Миколаївка (Слов`янський район)

Таким чином, діяльність у рамках проекту охопить 9 населених пунктів на підконтрольних територіях Донецької області.

Партнери проекту:

Elva Community Engagement – неприбуткова організація, заснована в 2013 році, яка базується в Гаазі (Нідерланди) і Тбілісі (Грузія). Мета організації – надавати продукти і послуги, які сприяють подоланню розколів між громадянами та особами, які приймають рішення, у всьому світі.

WEB

Facebook

Фундація.101 -  громадська організація, яка працює заради захисту прав і свобод українців та здійснення позитивних змін у суспільстві. Спеціалізація організації — збір і аналіз даних, проведення досліджень, підготовка аналітики, розробка рекомендацій та надання цієї інформації зацікавленим сторонам для вирішення проблем, що спричинені кризою на сході та півдні України.

WEB

Facebook

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй - (ПРООН, Recovery and Peacebuilding Programme) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку. ПРООН тісно співпрацює з усіма верствами суспільства та  допомагає країнам розбудовувати спроможність протистояти кризам, розвивати та підтримувати економічне зростання, спрямоване на покращення життя кожної людини. ПРООН працює у 170 країнах та пропонує рішення та глобальне бачення з урахуванням специфіки місцевого розвитку з метою розширення прав та можливостей людей та підвищення життєздатності держав. ПРООН працює над подоланням бідності, нерівності та соціальної ізоляції та виступає на захист прав людини та розширення прав і можливостей жінок та представників вразливих груп.

WEB

Facebook

issuu.com

comments powered by Disqus