Безпечним громадам в Україні бути!

Сьогодні, 1 лютого Інститут миру і порозуміння офіційно розпочинає новий проект "Безпечна громада. Розвиток потенціалу стейкхолдерів" за підтримки міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Експертним центром з прав людини та Центром інформації про права людини.

Головною ціллю проекту є навчити та дати громадам усі необхідні інструменти і навички задля того, щоб вони могли самостійно аналізувати стан безпеки у громаді, розробляти стратегію останньої та втілювати її у життя.

Ми плануємо налагодити співпрацю не лише між громадськими організаціями, а й між усіма акторами відповідальними за безпеку в громаді, а саме: громада – поліція – державні органи – правова система. Саме така комунікація, яка базується на потребах та запитах громадськості допоможе зміцнити спільноту через розділення відповідальності за безпеку.

Основною задачею ІМіП є на національному рівні сформувати команду експертів, що допомагатимуть громадам розвивати свій потенціал. В цьому ключі 24 січня відбулась перша зустріч експертів, котрі проаналізували досвід попереднього проекту та розробили стратегію подальшої роботи з громадами. Наступним кроком буде вже початок практичної роботи експертів в громадах.

 

 

comments powered by Disqus