У Івано-Франківську відбувся тренінг для бійців АТО “Особливості психологічної реабілітації, адаптації учасників бойових дій"

2 серпня, в Юридичному інституті ПНУ ім. В. Стефаника відбувся тренінг для бійців АТО "Особливості психологічної реабілітації, адаптації учасників бойових дій" в рамках проекту РДР. Під час тренінгу було узагальнено та презентовано результати діалогів щодо розвитку та безпеки на рівні громади у межах проекту «Роззброєння, демобілізація та реінтеграція в Україні. Етап 2»

 

 

 

 

Бійцям презентували міні-проект «Школа рівності – шляхи спільної співпраці та творчого розвитку між молоддю та ветеранами АТО», котрий вони вподобали та  висловили максимальну підтримку і готовність сприяння у межах діяльності проекту у подальшому.

Учасники АТО вважають,  що у представників різних груп суспільства є потреба спільно обговорювати питання демобілізації та реінтеграції учасників бойових дій, особлива актуальність патріотичного виховання молоді і психологічної реабілітації учасників АТО шляхом проведення спільних заходів.

 

 

 

comments powered by Disqus