Оголошуємо конкурс #подорож_маленької_книжки!

У 2016 році ми стали першими в Україні, хто переклав та видав книгу "Маленька книжка відновної дисципліни для шкіл" Лорейн Штуцман Амштуц та Джуді Х. Муллет! Тепер у нас з’явилась ще одна можливість створити школу, яка б сприяла гармонійному розвитку та комфорту учнів!

Видання книги викликало небувалий інтерес – ми отримали більше 150 повідомлень, де вчителі, шкільна адміністрація, управління освіти, ШСП та учні просили нас надіслати їм книгу! І так – книги знайшли своїх читачів, а ми отримали натхнення на проведення конкурсу #подорож_маленької_книжки !

Мета конкурсу – популяризація відновної дисципліни в школах, яка сприяє гармонійному розвитку та комфорту учнів!

До участі запрошуються: шкільні медіатори, педагоги, соціальні працівники, шкільна адміністрація та працівники управління освіти – усі, хто отримав та мав змогу прочитати книгу "Маленька книжка відновної дисципліни для шкіл" Лорейн Штуцман Амштуц та Джуді Х. Муллет!

Що потрібно зробити, щоб взяти участь?

-          Зробіть креативне фото (або селфі) з книгою у вашій ШСП або школі, викладіть його в соціальній мережі Фейсбук або ВКонтакте та креативно підпишіть (розкажіть, як «житиме» книжка у вашій школі, що саме вам сподобалось у ній, що вразило, чим вона може бути корисною)

-          Обов*язково поставте в пості хештег (#), який виглядатиме ось так:

#відновна_подорож АБО #подорож_маленької_книжки АБО #ШСП  АБО #ІМіП 

Це надзвичайно важливо, адже завдяки цим написам ми зможемо знайти ваш пост в мережі та долучити вас до конкурсу!!!

-          Зробіть цей пост не пізніше 13.12.2016

Після цієї дати команда ІМіП знайде усі ваші фото та їхні підписи в соціальних мережах, завантажить їх на сторінці Інституту миру і порозуміння у ФБ в окремий альбом та оголосить голосування за найкраще фото. Голосування триватиме до 22.12.2016.

Фото, яке набере найбільше «лайків», стане переможцем. ІМіП нагородить трьох учасників конкурсу, які набрали найбільше голосів. Подарунки будуть доставлені до щасливчиків напередодні свята Нового Року та допоможуть їм у нелегкій праці медіатора:)

Конкурс відбувається у рамках проекту «Вирішення конфліктів та впровадження відновних практик серед дітей та молоді, уражених конфліктом» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та Німецького співтовариства з міжнародного співробітництва GIZ.

comments powered by Disqus