Команда

Роман Коваль

Голова правління

Моє перше знайомство з медіацією та вирішенням конфліктів відбулося ще в 1995 році. З того часу я захоплений величезним потенціалом іншого підходу до вирішення міжособистісних, організаційних та групових конфліктів. Я усвідомив, що медіація – це більше, ніж просто інструмент для вирішення конфліктів. Я бачу можливості застосування відновного та співробітницького підходу майже в будь-якій життєвій ситуації для досягнення миру та порозуміння. Я вірю в те, що цей підхід допомагає як медіаторам, так і учасникам конфліктів спільно розвиватись: від кращого розуміння один одного через повагу та визнання до побудови стосунків довіри та співробітництва. Я люблю цю роботу і  застосовую навички фасилітації і медіації під час проведення тренінгів, процедур вирішення конфліктів та консультаційної роботи з НУО, громадами, бізнесом та іншими професійними і навчальними групами.

Резюме

Альона Горова

Член правління

Чому я “за” відновні практики і що це значить для мене? Більше десяти років праці, які мали на меті наснаження, розвиток та становлення тих, для кого я працювала, дозволяють мені зі стовідсотковою гарантією стверджувати, що відновний підхід – це парадигма майбутнього багатьох гуманітарних дисциплін. Я починала з дизайну, моніторингу та оцінки проектів, де вперше усвідомила силу відновного підходу, його грандіозний потенціал для розвитку через залучення усіх причетних до реалізації проектів осіб. Досвід впровадження навчальних програм, моделі безпечної громади, фасилітацій, вирішення конфліктів різного рівня та побудови консенсусу, що базувалися на принципах відновного підходу, є переконливим доказом “за” у моїй подальшій роботі. Я вірю в те, що я роблю, і твердо переконана, що відновний підхід – це спосіб побудови відповідального суспільства.

Резюме

Ірина Горова

Виконавчий директор

В громадський сектор я прийшла, коли була іще студенткою «Києво-Могилянської академії», і зрозуміла, що це і є моє призначення. Звичайно, були спроби працювати і в бізнесі, але час все розставив на свої місця. Зараз я займаюсь фінансами, адмініструванням і логістикою. Ця робота приносить мені задоволення та користь організації. “Чому саме ІМіП?” – спитаєте ви:  “Адже цим можна займатися в будь-якій іншій організації”. Дуже просто: підхід на якому ґрунтується діяльність нашої організація – це не просто задекларовані слова. Це те чим живе кожен з нас, чим ми користуємося як в роботі, так і в повсякденному житті. Я з великим задоволенням займаюсь реалізацією наших програм і проектів, під час яких спостерігаю за змінами в очах учасників і партнерів, їх підходу до життя, згадуючи, що не так давно сама пройшла через ці зміни, і це мене надихає.

Резюме