Про нас


Мрії про соціально свідоме та відповідальне суспільство, прагнення будувати його та сприяти розвитку людини задля кращого майбутнього у мирі та злагоді об’єднали однодумців у єдину команду та стали поштовхом до створення Інституту миру і порозуміння.

Діяльність Інституту пов’язана з пошуком того, що поєднує різних людей або групи у складних конфліктних ситуаціях, з відбудовою і зціленням порушених стосунків, з подоланням бар’єрів, що виникли у спілкуванні. Базується така діяльність на ідеї відновлення, або відновному підході.

Цей підхід спочатку був розроблений як "інша" філософія вирішення конфліктів, що дозволяє тим, хто в ньому опинився, в умовах конфіденційності та взаємоповаги добровільно за допомогою посередника вирішити, як відновити втрачену довіру і стосунки, виправити наслідки конфлікту та уникнути повторення подібної ситуації в майбутньому.

Географія нашої діяльності не має кордонів: Україна, Канада, США, країни Європи, Азії та Африки – прагнення людства не залежить від світоглядних відмінностей.

Ми створюємо мистецтво порозуміння, що надихає на розвиток, тому запрошуємо усіх відкрити у собі Творця.

Інформаційна листівка: